e-sklep

Produkty

Znaki przeciwpożarowe

zn-ppZnaki przeciwpożarowe: ochrona życia, mienia i efektywność działań ratunkowych

Znaki przeciwpożarowe to kluczowy element, który odgrywa niezwykle istotną rolę w ochronie życia, zdrowia oraz mienia w przypadku wystąpienia pożaru. Ich obecność pozwala na uniknięcie zagrożenia i pozwala działać sprawnie nawet w sytuacjach, gdy czas jest kluczowy.

 

Wymóg oznakowania

Przepisy wymagają, aby wszystkie instalacje elektryczne i gazowe, zawory, przyciski alarmowe, wyłączniki prądu oraz inne elementy związane z ochroną przeciwpożarową były odpowiednio oznakowane znakami przeciwpożarowymi. Poprawne wskazanie obszarów i materiałów, które mogą być zagrożone pożarem, jest kluczowe zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w zakładach przemysłowych, fabrykach oraz innych budynkach użyteczności publicznej.

Szybka reakcja na pożar

W przypadku wybuchu pożaru, czas jest bezcenny. Dlatego tak ważne jest odpowiednie oznakowanie sprzętu przeciwpożarowego, co umożliwia natychmiastową reakcję i rozpoczęcie działań ratunkowych, nawet przed przybyciem jednostek straży pożarnej. Odpowiednio oznakowane drogi pożarowe, sprzęt gaśniczy i urządzenia sygnalizacji pożaru stanowią kluczowe elementy skracające czas reakcji i mogące uratować życie.

Kompleksowa oferta znaków przeciwpożarowych

Nasza firma produkuje znaki przeciwpożarowe zgodnie ze standardową normą PN-92/N-01256/01 oraz znaki ochrony przeciwpożarowej zgodnie z normą PN-EN ISO 7010. W naszej ofercie znajdują się także znaki uzupełniające i numery. Dzięki szerokiej gamie oznakowań przeciwpożarowych jesteśmy w stanie zaopatrywać naszych Klientów kompleksowo, zapewniając pełne wsparcie w kwestii ochrony przed zagrożeniem pożarem.

 


related

Do pobrania Aktualności Certyfikaty

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp z o.o.. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa