e-sklep

Produkty

Znaki ISO 7010

zn-isoZnaki ISO 7010: uniwersalne oznaczenia dla bezpieczeństwa

Obecnie obowiązujące przepisy dokładnie określają wymagania dotyczące znaków ewakuacyjnych oraz czynności związanych z ewakuacją. BP Techemoferuje znaki kategorii ISO 7010, które produkowane są zgodnie z obowiązującą normą PN-EN ISO 7010. Oznaczenia te są kluczowymi elementami bezpieczeństwa, zastosowanymi w obiektach użyteczności publicznej oraz zakładach pracy.

Odpowiednie materiały dla skutecznych i rozpoznawalnych znaków ISO 7010

Znaki według normy PN-EN ISO 7010, w zależności od rodzaju, wytwarzane są na materiałach fotoluminescencyjnych lub zwykłych, takich jak folie samoprzylepne lub płyty sztywne. Piktogramy wytwarzanych przez nas znaków ISO 7010 w pełni odpowiadają wszystkim określonym w normie wymaganiom. W naszym sklepie oferujemy różne rodzaje znaków ISO 7010, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe, zakazu, nakazu i ostrzegawcze.

Znaki zgodne z normą ISO 7010 cechuje międzynarodowy charakter oraz duża rozpoznawalność. Wprowadzone do obiegu polskiego w 2012 roku, stanowią nowe oznaczenia zarówno dla dróg ewakuacyjnych, jak i ochrony przeciwpożarowej. Dzięki nowym, nieco zmienionym grafikom, są bardziej intuicyjne, co pozwala na szybsze i sprawniejsze przeprowadzenie ewakuacji w razie zagrożenia.

Bezpieczeństwo w sytuacjach awaryjnych

Znakom ISO 7010, fotoluminescencyjnym, zapewniają świetne efekty widoczności w przypadku nagłego odcięcia źródła światła, co jest szczególnie ważne w sytuacjach słabego oświetlenia lub zadymienia. Dzięki temu znacznie łatwiej jest znaleźć odpowiednio oznaczony sprzęt medyczny, znaki ratunkowe oraz drogę ewakuacyjną.

Znaki łączone: ekonomiczność i estetyka

Jako jedna z niewielu firm, posiadamy odpowiednie certyfikaty, aby produkować znaki łączone, wykonane na jednej płycie. To ekonomiczne i estetyczne rozwiązanie, które pozwala na zakup jednej tablicy z dwoma oznaczeniami, takimi jak wyjście ewakuacyjne ze strzałkami we wszystkie strony, zarówno skośnymi, jak i prostymi.

Znak ISO 7010 to gwarancja uniwersalnych i czytelnych oznaczeń dla bezpieczeństwa w każdym obiekcie. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór znaków ISO 7010, spełniających najwyższe standardy i wymogi.

 


related

Do pobrania Aktualności Certyfikaty

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp z o.o.. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa