e-sklep

Produkty

Pokrywy kompozytowe

related

Pokrywy marki SSC bazują na opatentowanej technologii THRUBEAM. Pokrywy kompozytowe oferują korzyści niedostępne dla pokryw wykonanych z tradycyjnych materiałów.

Są certyfikowane przez zewnętrzną jednostkę notyfikacyjną Lloyds British i spełniają wymagania normy europejskiej EN124:1994. 

 

 

 

 

 

W naszej ofecie znajdują się produkty przeznaczone do szerokiej gamy zastosowań: 

  • dla obszarów o dużym natężeniu ruchu pojazdów samochodowych (D400),
  • stacji dystrybucji paliw
  • obszarów o spowolnionym ruchu pojazdów (C250)
  • oraz do obszarów pieszych (B125).

Inne przykłady wykorzystania zwieńczeń kompozytowych SSC to: sygnalizacja świetlna, oświetlenie dróg, telekomunikacja, telewizja kablowa, telewizja przemysłowa, komory z zaworami i studzienki mediów komunalnych.

Aby zapoznać się z pełną ofertą odwiedź stronę: TechemPokrywy.pl

 

Do pobrania Aktualności Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.