e-sklep

Produkty

Pokrywy kompozytowe

related

Pokrywy marki SSC bazują na opatentowanej technologii THRUBEAM. Pokrywy kompozytowe oferują korzyści niedostępne dla pokryw wykonanych z tradycyjnych materiałów.

Są certyfikowane przez zewnętrzną jednostkę notyfikacyjną Lloyds British i spełniają wymagania normy europejskiej EN124:1994. 

 

 

 

 

 

W naszej ofecie znajdują się produkty przeznaczone do szerokiej gamy zastosowań: 

  • dla obszarów o dużym natężeniu ruchu pojazdów samochodowych (D400),
  • stacji dystrybucji paliw
  • obszarów o spowolnionym ruchu pojazdów (C250)
  • oraz do obszarów pieszych (B125).

Inne przykłady wykorzystania zwieńczeń kompozytowych SSC to: sygnalizacja świetlna, oświetlenie dróg, telekomunikacja, telewizja kablowa, telewizja przemysłowa, komory z zaworami i studzienki mediów komunalnych.

Aby zapoznać się z pełną ofertą odwiedź stronę: TechemPokrywy.pl

 

Do pobrania Aktualności Certyfikaty

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa