e-sklep

Produkty

Tablice budowlane

tab-bud-newTablice budowlane: bezpieczeństwo i informacja na budowie

Każda budowa to przedsięwzięcie, które wymaga szczególnej ostrożności ze strony wszystkich pracujących i przebywających na jej terenie. Pracownicy powinni być odpowiednio przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także wyposażeni w kompletne stroje robocze. Jednym z obowiązków inwestora jest właściwe rozmieszczenie ostrzegawczych znaków budowlanych oraz tablic informacyjnych.

Ważne informacje na tablicach budowlanych

Żółte znaki budowlane pełnią funkcję ostrzegawczą i informacyjną, mając na celu poinformowanie pracowników i osób odwiedzających budowę o potencjalnym niebezpieczeństwie oraz przekazanie kluczowych informacji na temat realizowanego projektu.

Inwestor jest zobowiązany umieścić w widocznym miejscu uzupełnioną tablicę informacyjną, zawierającą informacje m.in. o rodzaju prowadzonych prac, adresie budowy, numerze pozwolenia na budowę, dane inwestora, kierownika budowy, kierownika robót, projektanta i inspektora nadzoru. Dodatkowo na tablicy powinny znaleźć się podstawowe numery alarmowe.

Bezpieczne rozwiązania od TECHEM

W sklepie TECHEM oferujemy tablice i znaki budowlane najwyższej jakości, charakteryzujące się trwałością, odpornością na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne. Nasze produkty są zgodne z przepisami prawa budowlanego, BHP oraz normami. Stale aktualizujemy naszą ofertę, starając się dopasować ją do potrzeb branży budowlanej, dlatego posiadamy również tablice w języku ukraińskim, aby zaspokoić potrzeby różnorodnych pracowników budowlanych.

 


related

Do pobrania Aktualności Certyfikaty

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp z o.o.. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa