e-sklep

O firmie

Techem. Produkty Bezpieczeństwa Pracy

innowacyjne-znaki

 

Innowacyjne rozwiązania

Oferujemy szeroki wybór produktów wspomagających bezpieczeństwo w pracy. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności kosztowej, a także ułatwiają codzienną pracę.

kompleksowa-oferta-znaki

 

Kompleksowa oferta

Obecnie w naszej ofercie znajdują się znaki bezpieczeństwa i BHP, taśmy antypoślizgowe i ostrzegawcze, detektory gazu , bariery elastyczne, pokrywy kompozytowe i wiele innych produktów. Dzięki temu jesteśmy jedną z niewielu firm, która jest w stanie kompleksowo zaopatrzyć Klientów, zapewniając komfort i niezawodną obsługę.

produkcjas-znaki

 

Doświadczenie w produkcji

Od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa. Dzięki jasno określonym celom, wysokiej jakości produktów oraz stale udoskonalanej linii produkcyjnej, od lat utrzymujemy się w czołówce producentów w tym segmencie. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią /e-sklep/, a także za pośrednictwem dystrybutorów.

siec-partnerow-znaki

 

Szeroka sieć partnerów zagranicznych

Część produktów znajdujących się w naszej ofercie jest dostarczana przez zagranicznych partnerów. Współpracujemy m.in. z takimi markami jak: MPMCrowcon, KIO Polieco, Mehlhose czy Brady.

 

znaki-techem

 

O firmie

Jesteśmy częścią BP Techem Sp. z o.o. polskiej spółki, która od 1990 r. dostarcza specjalistyczne produkty i usługi do firm z branży przemysłowej. W jej ramach funkcjonuje 8 działów: Systemy Sprężonego Powietrza i Próżni, Uszczelnienia, Szlifowanie Bezpyłowe, Oleje i Smary, Produkty Bezpieczeństwa Pracy, Systemy Analityczne, Systemy Wycieraczek oraz Logistyka i Magazynowanie. Firma zatrudnia ponad 130 osób i sprzedaje swoje produkty w 20 krajach. Kapitał zakładowy wynosi 16,61 mln zł.