e-sklep

Produkty

Znaki elektryczne

zn-elZnaki elektryczne: bezpieczeństwo i zgodność z normami

Instalacje elektryczne wewnątrz i na zewnątrz budynków muszą być wykonane i oznakowane zgodnie z przepisami i normami. Dlatego niezwykle istotne jest korzystanie z odpowiednich znaków elektrycznych posiadających ważny certyfikat i spełniających obowiązujące standardy.

 

Znaki elektryczne dla bezpieczeństwa i wygody

Czytelne znaki elektryczne, umieszczone w odpowiednich miejscach, odgrywają kluczową rolę w serwisowaniu instalacji, umożliwiając szybkie wyłączenie zasilania w razie awarii oraz zapewniają bezpieczeństwo osobom przebywającym w ich pobliżu. W związku z tym, znaki elektryczne, związane z instalacjami i przepływem prądu, są podzielone na trzy kategorie: znaki nakazu i informacyjne (w kolorze niebieskim), znaki ostrzegawcze (w kolorze żółtym) oraz znaki zakazu (w kolorze czerwonym).

Najwyższa jakość znaków elektrycznych w naszym sklepie

 W naszym sklepie oferujemy znaki elektryczne najwyższej jakości - są trwałe i odporne na uszkodzenia, wykonane z odpowiednich surowców, z zastosowaniem zaawansowanej technologii, gwarantującej wyraziste kolory i maksymalną czytelność piktogramów. Znaki elektryczne w kategorii ostrzegawczych, nakazu i zakazu są zgodne z wytycznymi, przepisami BHP i zunifikowanymi normami (PN-88-E-08501).

Znaki elektryczne pełnią kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa wokół instalacji elektrycznych. Ich odpowiednie umiejscowienie i wyraziste oznakowanie informacyjne ułatwiają serwisowanie instalacji i zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom. Nasz sklep oferuje znaki elektryczne najwyższej jakości, które spełniają normy i przepisy BHP, gwarantując pełne bezpieczeństwo i zgodność z wymogami prawidłowo wykonanych instalacji elektrycznych.

 


related

Do pobrania Aktualności Certyfikaty

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp z o.o.. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa