e-sklep

Produkty

Bariery elastyczne

guzik-bariery

Bariery elastyczne MPM są wykonywane z rewolucyjnego materiału, którego bazą jest technopolimer REFLEX. Odboje uginają się, absorbując znaczną część energii uderzenia oraz chroniąc pracowników oraz infrastrukturę. Dzięki zastosowanej technologii nie ulegają trwałym odkształceniom, co czyni je długotrwałą inwestycją.

Dzięki specjalnej powłoce jest to produkt niesamowicie trwały oraz odporny na korozję, działanie czynników atmosferycznych czy różnego rodzaju chemikaliów. 

Modułowy system barier MPM pozwala na łatwy montaż oraz rozbudowę wedle indywidualnych potrzeb. 

Wśród naszej oferty znajdują się między innymi odboje przemysłowe do separacji ruchu kołowego, bariery do separacji ruchu pieszego, osłony słupów czy ograniczniki parkingowe i naprowadzacze kół. 

Aby zapoznać się z pełną ofertą odwiedź stronę: bariery-elastyczne.pl

 

 

Do pobrania Aktualności Certyfikaty

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp z o.o.. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa