e-sklep

Produkty

Tablice informacyjne

tan-infTablice informacyjne: komunikacja współczesnego świata

Informacja jest kluczowym elementem komunikacji w społeczeństwie, służącą zaspokojeniu niewiedzy, redukcji niepewności oraz udzieleniu odpowiedzi na pytania. Tablice i znaki informacyjne stanowią doskonałą odpowiedź na te potrzeby i odgrywają istotną rolę we współczesnym społeczeństwie.

 

Wszechstronny zakres zastosowań

Tablice i znaki informacyjne znajdują swoje miejsce w niemal każdej dziedzinie życia. Możemy je spotkać zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w zakładach pracy czy nawet w życiu prywatnym. Pełnią funkcję ogólnego oznakowania (np. wyjścia, wejścia, toalety, terenów monitorowanych) oraz służą do oznaczania pomieszczeń biurowych, socjalnych, szatni czy tablic informacyjnych związanych z BHP, edukacją, ochroną zdrowia czy segregacją odpadów.

Praktyczne rozwiązania od BP TECHEM

W sklepie BP Techem oferujemy szeroki wybór znaków i tablic informacyjnych najwyższej jakości. Nasze produkty są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach graficznych, spełniając wszelkie normy i standardy. Oferujemy zarówno tablice ogólnego zastosowania, jak i specjalistyczne, takie jak piktogramy chemiczne czy związane z promieniowaniem jonizującym. Wszystkie nasze znaki charakteryzują się trwałością, wytrzymałością i odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

 


related

Do pobrania Aktualności Certyfikaty

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp z o.o.. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa