e-sklep

Produkty

Znaki bezpieczeństwa

related

Kenlight ® były pierwszymi znakami fotoluminescencyjnymi produkowanymi w Polsce. Od 1991 roku były produkowane w firmie Kenlight sc, a od 1997 roku produkcja, sprzedaż i prawo do znaku Kenlight ® zostały przejęte przez BP Techem S.A. 

Od początku swojej działalności kładziemy nacisk na jakość oferowanych produktów. Z początkiem roku 2001 rozpoczęliśmy produkcję znaków bezpieczeństwa na materiałach fotoluminescencyjnych nowej generacji - białej folii i płycie Antech Light importowanej z Niemiec. W roku 2006 wprowadziliśmy na rynek znaki fotoluminescencyjne drukowane z wykorzystaniem pigmentów fotoluminescencyjnych SUPERLIGHT, posiadających podwyższone parametry luminacji.

Wykonujemy również znaki i tablice nietypowe pod zamówienia klientów. Nieustannie wzbogacamy swoją ofertę, aby móc zaopatrywać Państwa w sposób kompleksowy. W ostatnim czasie dołączyliśmy do naszej oferty również oprawy oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego. Oferujemy Państwu atrakcyjne towary po bardzo konkurencyjnych cenach. 

Zapraszamy do współpracy dystrybutorów.

Do pobrania Aktualności Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.