e-sklep

Produkty

Znaki bezpieczeństwa

kenlight-photo1

Kenlight ® były pierwszymi znakami fotoluminescencyjnymi produkowanymi w Polsce. Od 1991 roku były produkowane w firmie Kenlight sc, a od 1997 roku produkcja, sprzedaż i prawo do znaku Kenlight ® zostały przejęte przez BP Techem S.A. 

Od początku swojej działalności kładziemy nacisk na jakość oferowanych produktów. Z początkiem roku 2001 rozpoczęliśmy produkcję znaków bezpieczeństwa na materiałach fotoluminescencyjnych nowej generacji - białej folii i płycie Antech Light importowanej z Niemiec. W roku 2006 wprowadziliśmy na rynek znaki fotoluminescencyjne drukowane z wykorzystaniem pigmentów fotoluminescencyjnych SUPERLIGHT, posiadających podwyższone parametry luminacji.

Wykonujemy również znaki i tablice nietypowe pod zamówienia klientów. Nieustannie wzbogacamy swoją ofertę, aby móc zaopatrywać Państwa w sposób kompleksowy. W ostatnim czasie dołączyliśmy do naszej oferty również oprawy oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego. Oferujemy Państwu atrakcyjne towary po bardzo konkurencyjnych cenach. 

Zapraszamy do współpracy dystrybutorów.

Aby zapoznać z naszą pełną ofertą odwiedź e-sklep >>


Do pobrania Aktualności Certyfikaty

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp z o.o.. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa