e-sklep

Produkty

Znaki branżowe

zn-brZnaki branżowe: bezpieczeństwo i precyzyjna informacja

Znaki branżowe pełnią ważną rolę w oznaczaniu terenów i budynków zarówno w przestrzeni publicznej, jak i na terenach prywatnych. Każdy z nich ma za zadanie przekazywać jasny i precyzyjny komunikat dotyczący obowiązku zachowania szczególnej ostrożności, potencjalnego zagrożenia niebezpieczeństwem lub konieczności udania się w określonym kierunku lub zakazu wstępu na teren znajdujący się za znakiem.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Znaki branżowe informacyjne, ostrzegawcze oraz nakazu i zakazu powinny być umiejscowione wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zachowania maksymalnego poziomu bezpieczeństwa lub ograniczenia obecności osób niepożądanych. Znaki te są szczególnie istotne na terenach wojskowych, stacjach paliw, ujęciach wody, chronionych terenach leśnych czy rezerwatach przyrody.

Dostosowane do specyfiki branży

Komunikaty umieszczane na znakach branżowych zawsze są dostosowane do specyfiki danej działalności. Nasz sklep online oferuje znaki branżowe w atrakcyjnej i przystępnej cenie, zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i regulacjami prawymi oraz przepisami branżowymi. Jako producent dbamy o precyzyjne wykonanie znaków, korzystając z materiałów najwyższej klasy, co gwarantuje trwałość i odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

 


related

Do pobrania Aktualności Certyfikaty

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp z o.o.. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa