e-sklep

Produkty

Bariery elastyczne A-Safe

related

Oferowane przez nas bariery elastyczne  A-Safe są alternatywą dla najczęsciej stosowanych barier stalowych. Przewagą naszych produktów, jest przede wszystkim ich elastyczność. Dzięki specjalnej strukturze z pamięcią kształtu, bariery

uginają się pod obciążeniem pochodzącym od uderzających pojazdów, a następnie powracają do pierwotnej postaci.

Szeroka gama odmian barier elastycznych, w znacznym stopniu ułatwia dobór barier do wymogów konkretnych obszarów, takich jak hale produkcyjne, magazyny, parking itd.

Bliskość pieszych i pojazdów bardzo często prowadzi do wypadków. Bariery elastyczne uniemożliwiają pieszym opuszczenie obszaru przeznaczonego dla ruchu pieszego oraz skutecznie chronią przed uderzeniami pojazdów, czego nie zapewnią na pewno linie ostrzegawcze malowane na podłogach i posadzkach, ani bariery stalowe o niesprecyzowanych i niepotwierdzonych zdolnościach ochronnych.

Konstrukcja barier elastycznych A-Safe nie zawiera żadnych połączeń spawanych i gwintowanych. Wzajemna rozłączalność poszczególnych elementów składowych barier, pozwala na ich bezproblemowy demontaż i zabudowę barier w innym obszarze.


Zastosowania:

  • Wydzielanie i odseparowanie ruchu kołowego i pieszego.
  • Ochrona pieszych przed pojazdami.
  • Odseparowanie ludzi od niebezpiecznych urządzeń i maszyn.
  • Ochrona pracowników przed wpadnięciem do kanałów technologicznych lub naprawczych.
  • Skuteczna ochrona przed widłami niezaładowanych wózków widłowych.
  • Kierowanie ruchem pojazdów przy dojazdach do ramp.
  • Ochrona regałów magazynowych oraz magazynowanych towarów i produktów.
  • Zabezpieczenie maszyn i innych urządzeń.
  • Zabezpieczenie bram żaluzjowych i ich prowadnic.

 

Aby zapoznać się z pełną ofertą odwiedź stronę:  www.barieryelastyczne.pl

Do pobrania Aktualności Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.